Kategorie

O nás

Vítejte na stránkách Madman příslušenství

pod značkou Madman prodáváme vysoce kvalitní příslušenství k akčním kamerám všech možných druhů a značek. Aktuálně nabízíme příslušenství k akčním kamerám značek GoPro, MagiCam, ISaw, Drift, Actionpro a mnoha dalším.

 

Co nabízíme?

Zaměřujeme se na příslušenství k akčním kamerám, které vám výrazně usnadní manipulaci a práci s kamerou, a díky tomu znásobí uživatelský zážitek. Nabízíme ty nejnovější vychytávky, které trh nabízí. Neustále monitorujeme trh s akčními kamerami, a tak jsem vždy o krok vepředu, abychom vám mohli nabídnout svěží inovace, díky kterým se nebudete muset zabývat detaily a budete se moci plně ponořit do natáčení.

Nabízíme základní příslušenství pro vaše kamery, montážní příslušenství, příslušenství pro upevnění kamery na helmě, nejrůznějších doplňkové příslušenství a to zdaleka není vše.Naše příslušenství ocení jak úplný začátečník, tak naprostý profesionál v této oblasti.

 

Kvalitní výrobky za rozumnou cenu

Výrobky, které sjednocujeme pod značkou Madman prošly řadou testů, než byly uvedeny na trh. Kvalita a odolnost příslušenství jsou pro nás prioritou. Navíc však nabízíme výrobky za férovou cenu, díky které si naše příslušenství může dovolit opravdu každý. Velká odolnost a kvalita příslušenství značky Madman zajišťuje vysokou živnost výrobků a rovněž pohodlnější a bezpečnější užívaní vašich akčních kamer.

 

Potrpíme si na kvalitu zákaznické péče

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě, proto se vám snažíme vyhovět, ať už máte jakoukoli prosbu. Samozřejmostí je rychlé a bezproblémové dodání našeho zboží a vstřícná komunikace. Proto se nás prosím nebojte oslovit, odpovíme vám hned, jak to bude možné. 


Více informací o cookies