Kategórie

Jaká je cena dopravy?

Možností dopravy je celá řada. Oblíbený způsob je osobní odběr v síti Zásilkovna.cz za 45 Kč (od 1500 Kč zdarma). Doprava kurýrem stojí 80 Kč (od 2000 Kč zdarma). Zboží lze také poslat doporučeným dopisem za 40 Kč, zásilku ale není možno platit dobírkou a je pojištěna maximálně do hodnoty 580 Kč. Za dobírku je příplatek 20 Kč u všech variant dopravy.

Odběrné místo – Zásilkovna.cz
(1-4 pracovní dny)
45Kč (s DPH), od 1 500 Kč ZDARMA
Doporučený dopis - pojištěný jen do 580 Kč, NELZE DOBÍRKA!
(2-4 pracovní dny)
Nejlepší cena
35Kč (s DPH)
Česká pošta Balík do ruky
(1-3 pracovní dny)
120Kč (s DPH)
DPD
(1-2 pracovní dny)
Nejrychlejší
80Kč (s DPH), od 2 000 Kč ZDARMA

Nejčastější dotazy

Je možné si zboží převzít osobně?

Ano, je možné si zboží převzít osobně za poplatek v síti Zásilkovna.cz. U objednávek nad 1500 Kč máte vyzvednutí zdarma, ale jen v případě platby předem. V případě platby v hotovosti na místě je účtován poplatek 20 Kč. U objednávek jejichž hodnota nepřesáhne 1500 Kč je dále účtován poplatek 45 Kč. Více o možnostech osobního odběru v článku Doprava a na stránkách Zásilkovna.cz.

Jaká je dodací lhůta po České republice?

Jestliže si u nás zboží objednáte do 13 hodiny, dodání proběhne do 2-3 pracovních dnů od zadání objednávky. O přesném termínu dodání budete samozřejmě včas informováni. Pokud byste potřebovali dodat zboží ještě dříve, kontaktujte nás a určitě najdeme to nejlepší řešení pro obě strany.

Jaká je dodací lhůta na Slovensko?

Jestliže si u nás zboží objednáte do 13 hodiny, dodání proběhne do 2-5 pracovních dnů od zadání objednávky. O přesném termínu dodání budete samozřejmě včas informováni. Pokud byste potřebovali dodat zboží ještě dříve, kontaktujte nás a určitě najdeme to nejlepší řešení pro obě strany.


More information about cookies